EVENTY U NÁS: PRACOVNE AJ ZA ZÁBAVOU

Naša klimatizovaná konferenčná sála ponúka rôzne možnosti sedenia a usporiadania stolov a má k dispozícii ozvučenie aj projekciu. Sme radi, že nás vyhľadávajú firmy ale aj verejnosť na súkromné oslavy. 

Centrum BIVIO je všestranný komplex, v ktorom okrem ubytovania, reštauračných služieb a práčovne radi pre vás zorganizujeme seminár, workshop, konferenciu alebo súkromnú oslavu.

Naša konferenčná miestnosť s kapacitou 60 osôb je klimatizovaná, s prístupom denného svetla a možnosťou úplného zatemnenia závesmi. V celom objekte je k dispozícii rýchla WI-FI a v prípade potreby aj pevné pripojenie na internet.

Sedenie vieme usporiadať rôzne – kino a školské sedenie alebo rozloženie stolov podľa požiadaviek zákazníka. K dispozícii je bezplatne flipchart s fixkami, dataprojektor s premietaním na bielu stenu, miestnosť má zabudované ozvučenie a 2 mikrofóny.

Zaspievajte si Živió! u nás v BIVIO!

Veľmi radi pre vás zorganizujeme svadbu, oslavy narodenín, promócií, krstov, výročí, stretávky, či iné (nielen) rodinné stretnutia. Môžete využiť našu priestrannú konferenčnú miestnosť ale aj reštauráciu či záhradu s vonkajším posedením. Pre hostí  je k dispozícii priestranné bezplatné parkovisko bez nutnosti rezervácie.

Samozrejmosťou je široká ponuka jedál, dezertov, nápojov a kvalitných regionálnych vín. Všetko pripravíme a zorganizujeme podľa Vašich predstáv a požiadaviek.

Pomáhajme spoločne

Vybudovali sme unikát na Slovensku – hotel s reštauráciou a práčovňou, v ktorom sa ľudia s mentálnym postihnutím zaúčajú na trh práce, aby mohli viesť nezávislý život. Už 4 roky sme tu pre nich, ale aj pre Vás. Budeme radi, keď k nám zavítate a presvedčíte sa osobne. Ponúkame Vám príjemné prostredie v bratislavskej Rači v blízkosti vinohradov a NENORMÁLNU POHODU 🙂

KONTAKT: 0951 490 715 alebo bivio@bivio.sk

*Sme sociálny podnik a Vaša objednávka môže byť náhradným plnením povinnosti zamestnávateľa pri zamestnávaní občanov so zdravotným postihnutím*