BIVIO Hotel

Ubytovanie

Kto sme?

Združenie na pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím v Slovenskej republike (ZPMP v SR). Patrí medzi najväčšie občianske združenia na Slovensku. Jeho história sa datuje od roku 1980 a v súčasnosti má vyše 10 000 členov združených v miestnych organizáciách vo všetkých regiónoch.

Hlavným cieľom združenia je začlenenie ľudí s mentálnym postihnutím do spoločnosti. Je pre nás významné, aby bolo samozrejmosťou naplnenie ich ľudských práv. Chceme, aby boli akceptovaní takí, akí sú. Aby mohli pracovať, vzdelávať sa, oddychovať, mať rodinný život a priateľov.

Bezplatné parkovanie

WiFi

Bezbariérový prístup

Záhrada s terasou

Raňajky

Výhľad na Malé Karpaty

Rodinná atmosféra

Nonstop recepcia

Ubytovanie

BIVIO je útulný hotel rodinného typu, nachádzajúci sa v tichej lokalite Rače, na úpätí Malých Karpát. K dispozícii je vám 10 dvojlôžkových hosťovských izieb. Izby sú v príjemných zemitých farbách, zdobené autorskými prácami umelcov s mentálnym postihnutím.

Každá izba má vlastné WC, vaňu/sprchový kút, TV, telefón a WiFi pripojenie na internet. Hotel je bezbariérový, dve izby sú vhodné aj pre osoby na vozíku (mechanickom alebo elektrickom). BIVIO má k dispozícii aj vlastné parkovisko.

Reštaurácia

Zavítajte do našej reštaurácie, kde pre vás dobroty pripravujú profesionálni kuchári s dlhoročnou praxou. Reštaurácia má kapacitu 40 osôb, radi pohostíme aj vaše rodinné a firemné akcie.

V teplých mesiacoch neváhajte navštíviť našu letnú terasu a ochutnajte niektorú z grilovaných špecialít. Vaše deti sa zatiaľ môžu vyšantiť v okolitej záhrade, kde ich čaká ihrisko s pieskoviskom – a to všetko pod vašim dohľadom.

Aktuálne otváracie hodiny reštaurácie:

Pondelok – Piatok: 11:00 – 15:00 (kuchyňa do 14:00)

Obedové menu: 11:00 – 14:00

Sobota – Nedeľa: po individuálnej dohode (eventy)

Práčovňa

Právnickým a fyzickým osobám ponúkame služby našej práčovne BIVIO. Práčovňa je vybavená profesionálnymi práčkami, sušičkami, mangľom a žehliacim strojom.

Ponúkame rýchly, kvalitný a spoľahlivý servis za priaznivé ceny –praniesušeniemangľovanie, žehlenie a pre právnické osoby aj odvoz a dovoz tovaru.

V rámci služieb pre právnické osoby sa zameriavame na zmluvných partnerov s garantovanými objemami bielizne. Pre každého zmluvného partnera bude zmluvne dohodnutý objem bielizne, časový harmonogram zvozu a rozvozu bielizne aj cenové podmienky.

Máte záujem stať sa našim zmluvným partnerom? Neváhajte nás kontaktovať a dohodneme si podmienky.

Akcie

Chcete u nás usporiadať seminár, workshop, či konferenciu? Žiadny problém.V komplexe BIVIO je pre vás k dispozícii konferenčná miestnosť s kapacitou až 60 osôb, s banketovými možnosťami na profesionálne konferencie a individuálne podujatia.

Taktiež pre vás radi zorganizujeme svadbu, oslavy narodenín, promócií, krstov, výročí a stretávky či iné (nielen) rodinné stretnutia. K dispozícii je vám naša priestranná konferenčná miestnosť, reštaurácia a záhrada s vonkajším posedením. Samozrejmosťou je široká ponuka menu, dezertov, nápojov a kvalitných vín.