Tak trocha INÁ PRÁČOVŇA

Máte malý byt a žiadne miesto pre sušiak? Alebo, naopak, veľký dom a množstvo veľkorozmernej bielizne? Dajte si ju oprať a ožehliť u nás! Ušetríte čas a energiu – a navyše podporíte dobrú vec.

V práčovni BIVIO zamestnávame aj ľudí s mentálnym postihnutím.  Ponúkame rýchly, kvalitný a spoľahlivý servis.

Perieme, sušíme, mangľujeme a žehlíme a na základe dohody zabezpečíme aj odvoz a dovoz tovaru. Do troch pracovných dní máte svoje obliečky, závesy, deky, obrusy či obaly z matracov späť voňavé a hygienicky čisté.

V čom sme iní?

BIVIO je unikátny sociálny podnik, ktorý dáva príležitosť ľuďom s mentálnym postihnutím. Prebieha v ňom príprava na prácu a zamestnávanie ľudí s mentálnym postihnutím a zároveň poskytujeme plnohodnotné služby pre verejnosť.

U nás stretnete nejedného človeka s mentálnym postihnutím. Niektorí z nich tu pracujú, ďalší sa v prevádzkach hotela, reštaurácie a práčovne zaúčajú na profesie ako pomocná sila do kuchyne, pomocný čašník, chyžná a pracovník práčovne.

Podporujete dobrú vec

Vďaka tomu, že využívate naše služby, priamo podporujete činnosť rehabilitačno-vzdelávacieho centra BIVIO. Vďaka tomu sa zvyšujú šance na začlenenie ľudí s mentálnym postihnutím do pracovného života a do spoločnosti. Vďaka BIVIO a vašej podpore, tak môžu žiť nezávislejší život. Veríme, že budete s našimi službami spokojní. Sme tu pre vás od pondelka do piatku od 8:00 do 15:00 na Alstrovej 153 v Bratislave Rači. Pozrite si nás podrobný cenník alebo nám zavolajte na 0903 244 553. Urobíme maximum pre to, aby ste sa k nám aj v budúcnosti radi vrátili.